loading...

پک خرید لمینت متحرک کامپوزیت دندان جهت زیبایی

خرید لمینت متحرک دندان یک روکش موقت یا همان اسنپ اسمایل ترو اسمایل سو اسمایل دو فک بالا و پایین در داروخانه و سایت های اینترنتی موجود است

هر فردی ممکن است در طول زمان آسیب به دندان های خود را تجربه نمایید ، که می تواند باعث تغییر رنگ و حتی شکستن  شود.  داشتن لبخند زیبا اعتماد شما را در جامعه افزایش می دهد. دندانپزشک شما ممکن است از لمینت دندان استفاده کند که قیمت بالایی دارد و شما از پس تواهز هزینه آن بر نخواهید امد اما محصولی را امروز میخواهمیبه شما معرفی نماییم به اسم اسنپ اسمایل که شاید بار ها در فضای مجازی یا ماهواه رد مورد آن صحبت شده است این محصول هم در خانه قالب گیری میشود آن هم با قیمت بسیار پایین و هم در دندانسازی قابل سفارش میباشد که طبیعتی در این مراکز قیمت چند میلونی دارد.

 

 

 

روکش اسنپ اسمایل دندانی را از داروخانه باید خرید یا فروشگاه اینترنتی  

 

 

روکش اسنپ اسمایل دندانی به چه معناست:

اسنپ اسمایل روکش دندان  کامپوزیت موقت یک روش خمیری شکل به صورت یک پارچه استکه به وسیله‌ آن می‌توان به طور موقت تغییراتی را در شکل، رنگ و ظاهر دندان‌ها به وجود آورد. این محصول  یکی از محبوب‌ترین روش‌ها زیبایی با قیمت ارزان لقب گرفته است و بیشتر برای زیبایی موقت کاربرد دارد همان طور که اشاره شد این محصول دردسر های خاص خود را هم دارد مثلا همیشه باید آن را از دهان خارج نمایید یا روی دندان خود بگذارید و نسبت به زیبایی های دیگر هم عمر کوتاهی دارد .

 

 

 

 

 

 

 (Snap-On Smile)

 

 

لمینت متحرک دندان

 

 

ایا لمینت متحرک دندان انتخاب رنگ هم دارد :

خیر این محصولات فقط دارای انواع مارک مختلف هستند و قابلیت انتخاب رنگ را ندارد که بهترین نوع خمیر در حال حاظر ترو اسمایل میباشد که به رنگ سفید صدفی میباشد که میتوانید با آن تا یک سال استفاده نمایید این نکته را توجه نمایید در برخی از سایت ها ادعا میشود این محصول 5 سال عمر میکند که درست نمیباشد چون دندان طبیعی هم مشخص نیست چند سال عمر کند پس از یک محصول 100 تومانی توقع عمر بالا نداشته باشید.

 

 

قیمت کامپوزیت لمینت متحرک دندان 

 

 

 

لمینت بهتر است یا اسنپ اسمابل: 

معمولاً از  جنس سرامیک یا کامپوزیت ساخته شده اند . این مواد بسیار طبیعی میباشد اما اسنپ اسمایل دندان‌ها معمولاً از مواد  خمیری ساخته می‌شوند. به طور کلی ظاهر طبیعی کمتری دارند به دلیل ضخامت کم لمینت دندان، این روش بسیار تمیز تر است اما لمینت موقت چون یکپارچه روی دندان قرار میگیرد حجم دندان را زیادتر میکند البته اگر توان هزینه کردن را دارید میتوانید با پرداخت چند میلون لمینت ثابت خریداری نمایید اما اگر دوست ندارید دندان شما دست بخورد یا نمیخواهید هزینه زیادی کنید لمینت متحرک خانگی یا همان اینترنتی بهترین گزینه برای شما خواهد شد اما اسنپ اسمایل دندانپزکشی هم گزینه بعدی است یعنی اگز میخواهید مقداری بیشتر یعنی حدود 5 میلون هزینه کنید میتوانید لمینت موقتی که در دندان پزشکی ساخته میشود را هم خریداری نمایید.

 

 

خرید اینترنتی لمینت متحرک دندان

 

 

چرا این محصول نیاز به قالب گیری دارد : 

همه ما میدانیم دندانپزشکی یکی از درمان های گران قمیت است و با امدن اسنپ دندانی تا حدودی بسیار از افراد توانسه اند که از داشتن لمینت بهرمند شوند هر چند کیفیت این نوع از محصولات بالا نیست و میشود گفت پایین است اما در صورت قالب گیری درست میتواند نیاز فرد را رفع کنید این نوع لمنت ها بر خلاف تصور بسیار از افراد اماده نیست بلکه نیاز دارد توسط ما قالب گیری شود پس برای همه فک ها مناسب است.

 

 

درست کردن لمینت متحرک دندان به چه طریقی است 

 

 

درست کردن لمینت متحرک دندان به چه طریقی است :

قالب گیری خرید لمینت متحرک دندان کار سختی نیست اما باید در انجام مراحل قالب گرفتن و تا ساخت کاامپوزیت متحرک باید دقت نمایید چون اگر مراحل به درستی انجا نگیرید لمینت شما طبیعی و زیبا نخواهد شد ابتدا شما باید خمیر مورد نظر را در اب جوش بگذارید و بعد زمان بدهید تا خمیر نمز شود زمانی که خمیر منعطف شد یعنی زمان ان رسیده که ان را در درون قالب دندانی بگذارید و بعد قالب را روی دندان و به کمد انگشتان قالب را مقداری فشار دهید تا روید ندان کاملا سوار شود  تا قالب شکل بگیرد و بعد زمان بدهید که خمیر کمی سفت شود زمانی که احساس کردید خمیر سفت شده ان را به ارامی از روی دندان خارج کنید و اگر مشکلی نبود ان را در درون اب یخ بگذارید تا کاملا سفت شود و اگر نیاز به اصلاح دستی لمینت بود ان را رفع نمایید.

 

 اسنپ اسمایل لمینت متحرک دندان

 

 

جمع بندی :

در این مقاله سعی نمودیم مزایا و معایب لمینت اسنپ اسمایل را بررسی کنیم. داشتن دندان‌های قشنگبه داشتن لبخندهای جذاب کمک میکند  که باعث بالا رفتن اعتماد به نفس خواهد شد. شما می‌توانید به کمک ترو اسمایل یا سو اسمایل، روکش ظاهر دندان‌ خود را تغییر بدهید؛ بهتر است اگر دندان شما خیلی اوضاعش بد است  با دندانپزشک خود مشورت بفرمایید البته این محصول نیازی به دندانپزشک ندارد ولی اگر به درمان دندان هستید باید به دکتر مراجعه کندی چون این محصول جنبه درمانی ندارد.

 

banzbatr بازدید : 212 سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 زمان : 2:30 نظرات (0)

اگر دوست دارید که بدانید سو اسمایل چیست توصیه می‌کنم که این مقاله را تا اخر دنبال نمایید برای برای خرید لمینت موقت به چندین فاکتور نیاز دارید. مطالعه این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا درک درستی را اسنپ اسمایل یا ترو اسمایل داشته باشید البته بحث ما در مورد سو اسمایل است و نحوه استفاده و قالب گیری آن در خانه که شما با در اختیار داشتن چند وسیله میتوانید در منزل برای خود لمینت بسازید.

 

 

 

کامپوزیت متحرک دندان سو اسمایل چیست

 

 

کامپوزیت متحرک سو اسمایل چیست:

 لمینت متحرک سو اسمایل نسل سوم روکش زیبایی دندانی لقب گرفته که تنها تفاوت آن با دو برند دیگر متفاوت بودن خمیر آن میباشد که به شکل گوله ای و نخودی میباشد که دارای کی بسته خمیر قالب گیری و دو عدد قالبگیر برای فک بالا و پایین که شما میتوانید طبق مراحل گفته شده قالب گیری را در خانه انجام بدهید.

 

 

کامپوزیت متحرک سو اسمایل

 

 

طرز قالب گیری لمینت متحرک سو اسمایل : 

قالب گیری سو اسمایل همانطور که از نامش پیدا باید خودتان دست به کار شوید و مراحل را انجام بدهید ، یعنی زمانی که خرید لمینت متحرک دندان را انجام داده اید و بسته به دستتان رسید خمیر و قالبگیر را به هماره یک لیوان اب جوش و چاقو قیچی یا خلال دندان را کنار دستتان میگذارید ابتدا باید خمیر را در اب جوش بگذارید از انجایی که خمیر گوله ای است   باید مدت زیاد تری در اب جوش باشد و در صورتی که نیاز بود خمیر را ورز بدهید تا کاملا یک دست شود بعد خمیر اماده شده را در قالب میکذارید و قالب را به کم انگشتان داخل فک قرار میدهید در صوتری که قالب گیری موفق بود یاد ایراد های ظاهری را با قیچی و ابزار های دیگر دردسترس اصلاح نمایید.

 

 

 

لمینت کامپوزیت متحرک سو اسمایل

 

 

ایا این روکش برای همه دندان ها مناسب است : 

قبل از خرید سو اسمایل ابتدا باید مشکلات دندانی خود را بدانید . آگاهی کامل از دندانی که می خواهید آنها را لمینت کنید، اهمیت زیادی دارد یعنی ابتدا چک کنید بیماری شدید دندانی مثل خونریزی لثه یا پوسیدگی شدید دندانی ندارید و از همه مهم تر جای خالی دندان میباشد که تا 3 جای خالی دندان مشکلی ندارد یعنی میتوانید جای خالی دندان را با خمیر پر کنید که این نیاز به خمیر بیشتری دارد اما بیشتر از 3 دندان امکان استفاده از این محصولات نیست الیته شاید تا 4 دندان هم جا داشته باشد اما قالب گیری و استفاده سخت تر میشود.

 

 

 SOW SMILE

 

 

ایا سو اسمایل عوارضی هم دارد :

خیر از انجایی که سو اسمایل نیازی به تراشیده شدن دندان ندارد پس عوراض خاصی هم برای شما نخواهد داشت البته نکته ای هم وجود دارد که باید به  آن توجه نمایید یعنی باید فقط زمانی که نیاز است استفاده شود و در باقی ساعات که نیازی نیست روی دندان شما قرار نگیرد و مناسب جویدن مواد غذایی نیست و باید رعایت کنید که با دندان اسیاب مواد غذایی استفاده کنید و ابتدا در خانه تمرین غذا خوردن نمایید و زمانی که با قلق استفاده کردن اشنا شدید از آن برای بیرون از خانه استفاده نمایید.

 

 

قیمت لمینت سو اسمایل 

 

 

این سو اسمال فرقی با بقیه لمینت ها دارد :

از نظر قالب گیری خیر همگی به یک روش گفته شده قالبگیری میشوند و تفاوتی ندارد و فقط در نوع خمیر با هم متفاوت هستند این بدان معناست که خمیر این محصول دایره ای شکل و نقلی است و میتوانید به هر اندازه که دوست دارید از خمیر برداشته و استفاده کنید که این قابلیت برای ان دسته افراد که میخواهند فقط کجای خالی دندان را پر کنند مناسب است و دیگر نیازی نیست از کل خمیر استفاده شود یا با قیچی خمیر بریده شود البته از معایب شاید این باشد که دیرتر نرم میشود و نیاز دارد که بیشتر وقت بگذرد تا نرم شود.

 

سو اسمایل

 

 

جمع بندی :

بیشتر افراد دوست دارند  لبخند های زیبا داشته باشند اما باید بدانید که این محصولات یعنی سو اسمایل دندانی قیمت پایینی دارد پس نباید از آن توقع کیفیت بسیار بالایی داشته باشدی بلکه اگر قالب گیری درست باشد و شما بتوانید بهترین قالب گیری را داشته باشید میتوانید از این لمینت در مهمانی ها و مکان های مهمی که حضور دارید استفاده نمایید و برای مدت چند ماه از آن استفاده نمایید و اگر راضی بودید میتوانید دوباره محصول را تهیه نمایید.

banzbatr بازدید : 137 یکشنبه 10 دی 1402 زمان : 22:03 نظرات (0)
درباره ما
طرز قالب گیری لمینت متحرک سو اسمایل قیمت لمینت متحرک دندان به عوامل زیادی بستگی دارد مثلا قیمت اصلی این محصولات زیر 200 تومان است که سایت رابود نمایندگی اصلی این محصولات میباشد دی ماه 1402 ویزه عید 1403
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 2
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 19
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 1,094
 • بازدید سال : 21,838
 • بازدید کلی : 24,688